Anneleriz.com Kullanan Kullanıcılar aşağıda bulunan koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Kullanım Koşulları – Geçerli Koşul

Bu siteyi kullanarak Anneleriz sitesinin , kullanım koşulları sözleşmesinin; geçerli tüm yasa ve yönetmeliklerin bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. İlgili yasalara ve kurallara uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Eğer bu koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişme ve kullanma hakkına sahip olamazsınız. Bu sitedeki tüm materyallerin kullanım hakları telif kanunları ve ticari marka kanunlarıyla korunmaktadır.

Kullanım Lisansı

Lisans, kişisel ve ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak Aras Bilişim’in web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasının indirilmesi için verilir. Bu bir hak devri değil lisans imtiyazıdır ve bu lisans altında; materyaller değiştirilemez veya kopyalanamaz, materyaller herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz veya herhangi bir umumi görüntüleme için kullanılamaz (ticari veya ticari olmayan), Aras Bilişim’in web sitesindeki herhangi bir yazılım kaynak koduna dönüştürülemez veya ters mühendislik uygulanamaz, materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet kayıtları kaldırılamaz veya materyaller farklı bir kişiye gönderilemez veya herhangi bir farklı sunucuya kopyalanamaz. Lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda otomatik olarak sona erer veya Aras Bilişim tarafından herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallerin görüntüleme izninin sonlandırılmasının ardından veya bu lisansın sonlandırılmasının ardından elektronik veya basılı formattaki tüm materyalleri imha etmeniz gerekir.

Ebeveyn Kontrolü

Sitemizi (anneleriz.com) kullanırken, özellikle çocuklarınızın erişimine izin verirken, içeriklerin doğru ve güvenilir olduğunu varsaymamanız önemlidir. Sitemizde bulunan herhangi bir içeriği (örneğin, yemek tarifleri gibi) uygulamadan önce, içeriğin kaynağını araştırmanız ve gerekirse bir uzmana danışmanız gerekmektedir. Yazılan içerikler, herhangi bir uzman tarafından incelenmemiş veya onaylanmamıştır.

Sorumluluk Reddi

Sitemizi (anneleriz.com) kullanırken, içeriklerin sağladığı bilgilerin doğruluğuna, güncelliğine veya uygunluğuna güvenmemeniz önemlidir. Sitemizde yer alan içerikler yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve kişisel ihtiyaçlarınıza veya durumunuza uyarlanmamış olabilir. Sitemizi kullanmak tamamen kendi sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, sitemizin içeriğinden kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz. Herhangi bir içeriğin uygulanmasından kaynaklanan sonuçlardan tamamen kullanıcı sorumludur.

Sitemizi kullanarak, bu kullanım koşullarını ve ebeveyn kontrolü uyarılarını kabul etmiş sayılırsınız.

Sorumluluk Reddine Ek Materyaller

Aras Bilişim web sitesindeki materyaller “olduğu gibi” esasıyla sağlanır. Aras Bilişim bu belgeyle, açık, zımni ya da yasal olarak ticari olarak satılabilme, belirli bir amaca uygunluk, mülkiyet ve ihlal etmeme garantisi ve şartları da dahil olmak üzere tüm ön koşullar ve koşullar açık bir şekilde reddettiler. Web sitesinde yayınlanan materyaller ve ilgili grafikler teknik hatalar veya dizgi hataları içerebilir.

Aras Bilişim hiçbir koşul olmaksızın bu siteyi ve diğer sitelerde yer alan materyallerin kullanımını doğruluğu, güvenilirliği ile ilgili beyanda bulunmaz ve sorumluluk kabul etmez. İmzalanmamış Medya Dosyalarının da çoğaltılmasında Aras Bilişim hiç bir telif hakkı reddi saymaz.

İçerik Tarzları ve Daha Fazlası

Anneleriz’de her yaşa uygun içerikler barındırılmaz. Anneleriz sitesini kullanmak için 18 yaşını doldurmuş olanız gerekir. Eğer Anneleriz içeriklerinden etkilenirseniz (Cinsel içerikler, fotoğraflar, rahatsız edici görüntüler, aşırı kan içeren görüntüler, ruhsal ve duygusal çöküşlerin konu alındığı makaleler, psikolojik içerikler, dinsel alıntılar, etkilenilebilecek düzeyde içerikler) okumanız, görüntülemeniz sizin sorumluluğunuzdadır. 

Yorumlar – Yetkili Mahkeme Bildirisi

Aras Bilişim’e ilişkin ortaya çıkabilecek yasal uyuşmazlıklarda kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden Ankara Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir. Aşağıda, yorumlaşma koşulları yer almakta.

  • Sizin oluşturduğunuz yorumlar: Anneleriz’de Yorum yapıyorsanız Hakaret şiddet ve reklam içerikli yorumlarınızı sakındırmanızı öneriyoruz bu hareket ile sık karşılaşıyorsak eğer Yasal İşlemlere başvurulur. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.
  • Yorum Güvenliği ve Sorumluluk Reddi: Anneleriz’de yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi sorumluluğundadır. Bazen bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir bu yüzden yapılan yorumlara göre hareket yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Anneleriz içerikleri ve Alıntılama Politikası.

Anneleriz Kaynağı Bulunan yazılar için hiç bir Telif hakkı belirtmez. Sayfa da yayınlanan medya dosyaları kesinlikle sitemiz tarafından oluşturulmadığı belirtilir ve hiç bir Telif hakkı söz konusu değildir. Fakat Anneleriz yazarları tarafından oluşturulmuş Medya, içerik vb. Dijital  evrakların izin almadan çoğaltılması taktirin de Telif hakkı süreci başlar. Eğer çoğaltıldıktan sonra KAYNAK belirterek Anneleriz imzasını belirtirseniz hiç bir telif hakkı reddi yapmamış sayılırsınız. 

Alıntı Bildiri Şekiller.

  • -Bu yazı  Anneleriz’den alınmıştır: Birinci öncelik alıntılamada İçeriğin başına veya sonuna koyulması gereken bildirgedir.
  • -Kaynak: Anneleriz İkincil öncelikli kaynak belirtme amaçlı bildirge alıntılamada İçeriğin başına veya sonuna koyulması gereken bildirgedir.

Bu şekilde Anneleriz içeriklerini alıntılama hakkına sahip olursunuz. 

Anneleriz sizden asla şifre, banka bilgisi ve benzeri bilgilerinizi istemez. Eğer bizim adımızda başka sitelerde, formlarda bu durumlarla karşılaşırsanız o sayfayı hemen terk edip info@dusuncekatalogu.com adresine bildiriniz.